با اسکو طراحی بسته بندی محصولتان را قبل از چاپ و کاملا واقعی ببینید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
با وجود هزینه های بالای چاپ و بسته بندی، یک اشتباه کوچک در انتخاب می تواند تمام معادلات شما را تغییر دهد، و سبب شود تا نتوانید بسته بندی مورد نظرتان را دریافت کنید.
طراحی بسته بندی محصول

با وجود هزینه های بالای چاپ و بسته بندی، یک اشتباه کوچک در انتخاب می تواند تمام معادلات شما را تغییر دهد، و سبب شود تا نتوانید بسته بندی مورد نظرتان را دریافت کنید. سهل انگاری در این مورد می تواند برای شما بسیار سنگین تمام شود. نرم افزار بسته بندی اسکو این مهم را برطرف می کند.

انجام شیرینک محصول در اسکو


ما با بکار گیری بروز ترین تجهیزات در چاپ و طراحی فلکسو، و طراحی بسته بندی های مختلف، برای انواع محصولات و همچنین با استفاده از نرم افزار های طراحی سه بعدی، از جمله نرم افزار پیشرفته اسکو (esko) ، این امکان را برای شما فراهم می‌آوریم تا شما با دید بازتری طراحی بسته بندی محصول خود را انجام دهید.

طراحی بسته بندی محصول در محیط اسکو


نرم افزار اسکو با ارائه تصاویر سه بعدی واقعی، همزمان با طراحی بسته بندی محصول، به شما این شانس را می دهد تا قبل از چاپ، مدل و طرح بسته بندی کالای مورد نظر خودتان را  از همه‌ی لحاظ بسنجید. این نرم افزار، با ارائه طیف وسیعی از تصاویر بسته بندی‌ های پیچیده و چند رنگ قدرت خود را در این زمینه به شما نشان خواهد داد. شما می‌توانید طراحی بسته بندی محصولات خود را، قبل از صرف هر گونه هزینه‌ی اضافه، بصورت شفاف و واقعی ببینید.

طراحی محصولات فلکسو

این امتیاز به ویژه برای چاپ و طراحی محصولات فلکسو بسیار حائز اهمیت است. به جرئت می‌توان گفت که اسکو در بازار جهانی یکی از بی رقیب ترین نرم افزارها درچاپ دیجیتال است. این نرم افزار با ارائه نتایج فوق العاده و کیفیت چاپ بالا، و داشتن یک رویکرد یکپارچه، استاندارد های طراحی فلکسو را متحول کرده است. پس اگر به دنبال فروش بیش از پیش محصول خود هستید، ضروری است برای حتی یکبار به طراحی بسته بندی محصولتان نگاه ویژه‌تری داشته باشید. چراکه این مهم باعث تغییر در بازار فروش شما خواهد شد.

طراحی و بسته بندی

سفارش طراحی محصول خود را، با خدمات کامل چاپی نظیر؛ برجسته، طلاکوب، پنجره دار، سلفون مات و براق، یووی موضعی، متالایز و… پیش از چاپ ببینید، بررسی کنید، اصلاح کنید، بپسندید و در نهایت یک چاپ ایده آل و یک محصول بی نقص داشته باشید.

طراحی بسته بندی محصول

بدون مرز و محدودیت؛ طراحی بسته بندی با برترین کیفیت ها (نرم افزار اسکو)

شاید در گذشته نه‌چندان دور، کسی برای کیفیت و طراحی بسته‌بندی اهمیت چندانی قائل نبود؛ یک کارتن ساده که در برخی موارد منقش به الگوهای تکراری بود، کافی به نظر می‌رسید. اما همزمان با رشد شگردهای تبلیغاتی و سخت‌پسندتر شدن مشتریان، امروزه طراحی بسته‌بندی یک پدیده ساده و سطحی نیست.

ادامه مطلب »
طراحی بسته بندی محصول

تصوری عینی از طراحی بسته‌بندی؛ آینده را پیش از خلق شدن، ببینید

باید پذیرفت که هر قدر طراحی بسته‌بندی یا هر محصول و اثر دیگری، توانسته باشد در پی‌ریزی اصول و قواعد، پیشرفت کرده و قوانین و قواعدی برای زیبایی ایجاد کند، باز هم در نهایت سلیقه، یک شاخص مؤثر در این حیطه است.

ادامه مطلب »