فروش بیشتر محصول با طراحی بسته بندی خلاقانه

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اولین چیزی که پس از انتخاب یک کالا در فروشگاه‌ها به چشم می‌خورد طراحی بسته بندی آن کالا است ، طراحی محصول و نوع بسته بندی آن می تواند تاثیر شگرفی در میزان فروش کالاها داشته باشد . امروزه تولید کیفیت برتر از یک محصول به تنهایی ضامن موفقیت یک کسب و کار نیست
طراحی-بسته-بندی

اولین چیزی که پس از انتخاب یک کالادر فروشگاه‌ها به چشم می‌خورد، طراحی بسته بندی آن کالا است؛ همانطور که می‌دانید، طراحی محصول و نوع بسته بندی آن می تواند تاثیر شگرفی در میزان فروش کالاها داشته باشد. امروزه تولید با کیفیت از یک محصول به تنهایی ضامن موفقیت یک کسب و کار نیست. در کنار تولید باید در تلاش بود تا ابعاد مختلف طراحی محصول، و در کنار آن طراحی بسته بندی کالا نیز متناسب با مشتریان، مورد توجه قرار گیرد. این موضوع به قدری اهمیت دارد که حتی اگر یک طراحی بسته بندی جذاب در خدمت یک محصول بی‌کیفیت قرار گیرد، می‌تواند با اقبال عمومی روبرو شود؛ و در مقابل اگر محصولی با کیفیت بالا و طراحی بسته بندی ضعیف روانه بازار شود، از نظرها دور می ماند. پس باعث شکست محصول و حتی کسب و کار وابسته به آن می‌شود.

طراحی-بسته-بندی-محصول
طراحی-بسته-بندی-هل-فلونیا

طراحی بسته بندی محصولتان را به حرفه ای ها بسپارید

طراحی بسته بندی یک هنر است
اگر شما هم محصولی برای فروش دارید، و می‌خواهید تا با یک طراحی بسته بندی خاص و خلاقانه از محصولتان، در فروش یک گام جلوتر از دیگر رقبای خود قرار بگیرید با ما همراه باشید.
با وجود تنوع طرح ها در چاپ و جنس بسته بندی، شما باید بتوانید در بین هزارن نوع طرح بسته بندی، مناسب ترین آن را برای کالای خود برگزینید. به دلیل اهمیت موضوع طراحی بسته بندی، این انتخاب باید بسیار هوشمندانه انجام پذیرد و این کار نیاز به تجربه و شناخت کافی از بازار خواهد داشت؛ ما با تکیه بر علم روز و همراهی متخصصان این حوزه، مسیر را برای شما هموارتر خواهیم کرد.

در مقاله بعدی با معرفی نرم افزار اسکو شما را در رسیدن به طراحی خلاقانه، و البته هوشمندانه یاری خواهیم کرد. اسکو نرم افزاری است که می تواند طراحی بسته بندی محصول شمارا پیش از چاپ، به شما نشان دهد. برای دیدن نمونه کارها به گالری ما مراجعه کنید.

طراحی و بسته بندی

سفارش طراحی محصول خود را، با خدمات کامل چاپی نظیر؛ برجسته، طلاکوب، پنجره دار، سلفون مات و براق، یووی موضعی، متالایز و… پیش از چاپ ببینید، بررسی کنید، اصلاح کنید، بپسندید و در نهایت یک چاپ ایده آل و یک محصول بی نقص داشته باشید.

تصویر محصول پیش از چاپ

جادوی نرم افزار اسکو؛ طراحی بسته‌بندی آینده خود را پیش از چاپ ببینیم

دیدن آینده، شاید بیشتر به یک شعار شباهت داشته باشد اما اگر در حیطه طراحی بسته‌بندی و گرافیک در مورد آن سخن بگوییم، متوجه خواهید شد که چندان هم شعاری و رویایی نیست. ما در این مجموعه، با استفاده از نرم‌افزار اسکو، دقیقاً همان تصویری که در آینده قرار است ببینید را بر روی صفحه مانیتور ظاهر کرده و با جزئیات تمام نتیجه نهایی طراحی و بسته‌بندی را به تصویر می‌کشیم.

ادامه مطلب »
نهایت دقت در آخرین بررسی ها

طراحی بسته بندی یا ترسیم چهره؟ با ما چهره خوبی از خود به جا بگذارید…

اگر همچنان در مورد اهمیت و اثرگذاری طراحی بسته‌بندی با تردید مواجه هستید، مطالعه این یادداشت می‌تواند به شما در رفع این تردید کمک کند. در ادامه قصد داریم برخی از علل اهمیت طراحی محصول را مرور کرده و در کنار هم به این پرسش بپردازیم که آیا همیشه رسیده به اهداف تعیین‌شده در این حیطه ممکن است؟

ادامه مطلب »